Toefl Tarihleri

TOEFL sınavları, Türkiye’ deki yetkili sınav merkezlerinde çeşitli şehirlerde düzenlenmektedir. TOEFL tarihleri talebe ve sınav merkezlerinin programlarına göre değişmekle birlikte, ortalama her hafta bir sınav seçeneği bulunmaktadır.

Ağustos 2019 ayı itibariyle TOEFL IBT Sınav Tarihleri:

Sınav Tarihleri
August 24, 2019 - Saturday
August 25, 2019 - Sunday
September 1, 2019 - Sunday
September 7, 2019 - Saturday
September 21, 2019 - Saturday
September 28, 2019 - Saturday
October 4, 2019 - Friday
October 12, 2019 - Saturday
October 13, 2019 - Sunday
October 19, 2019 - Saturday
October 26, 2019 - Saturday
October 27, 2019 - Sunday
November 2, 2019 - Saturday
November 9, 2019 - Saturday
November 10, 2019 - Sunday
November 16, 2019 - Saturday
November 17, 2019 - Sunday
November 22, 2019 - Friday
November 23, 2019 - Saturday
December 1, 2019 - Sunday
December 7, 2019 - Saturday
December 13, 2019 - Friday
December 14, 2019 - Saturday
December 20, 2019 - Friday
December 21, 2019 - Saturday



Bilgi Talep Formu



Copyright © 2012 ELI